Kariyer

KENDİ YILDIZLARIMIZI YETİŞTİRİYORUZ…

Tüm çalışanlarımıza yeteneklerinin analiz edilmesi konusunda yardımcı olur, kariyer geliştirme faaliyetlerini planlar ve onlara rehberlik ederiz.

Yönetici olma potansiyeline sahip çalışanlarımızı belirler ve gelişimlerini planlarız. Yönetici ihtiyacının oluşması halinde, şirket bünyesinden adayların bu pozisyon için gerekli olan donanıma sahip olmalarını sağlarız.

Şirketimizin stratejik hedefleri doğrultusunda, gelecek işgücü ihtiyaçlarımızı öncelikle şirket bünyesinde çalışan personelimiz arasından değerlendiririz.

Yetkinlik analizleri ve performans değerlendirme sonucuna göre, çalışanlarımızın gelişime açık ve güçlü yönlerini belirler, bu doğrultuda bir kariyer planı ve bu planı başarıyla hayata geçirebilmek için özel kariyer programları hazırlarız.

Kariyer geliştirme programlarımızın amacı; çalışanlarımızın mevcut görevleri yanında, gelecekte üstlenmesi planlanan görevleri de etkili biçimde başarması için ihtiyaç duyacağı beceri ve deneyimi kazanmasını sağlamaktır.

Sapro'da Eğitim ve Gelişim

Sapro Ailesine katılan her çalışanımız, ilk iş gününden başlayarak; kapsamlı bir Oryantasyon Eğitimi ile karşılanmaktadır.

Sapro olarak, her kademedeki personelimiz için özel eğitim programları geliştirir ve uygularız.

Sürekli eğitim ve gelişim” felsefesi ile hareket eder,  gerek konusunda uzman iç eğitmenler, gerekse de dış kaynaklı eğitim firmaları ve profesyonel dış eğitmenlerle, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini sürekli destekleriz.

Kişisel Gelişim , Teknik Beceri Geliştirme, Yönetim Becerilerini Geliştirme, Özel İşbaşı Eğitimleri, Yabancı Dil gibi farklı alan ve konularda eğitim uygulamalarımız ile; gelişim süreci ve başarı yolunda çalışanlarımızın daima yanındayız.