28.03.2024

Sapro'dan Doğal ve Güçlü Temizlik Deneyimi Sunan Yepyeni Hijyenik Yüzey Temizlik Havlusu: Mr Valet!

Türkiye’de private label ıslak mendil üretimi ve ihracatı alanında lider şirket olan Sapro, doğanın gücünü yeni yüzey temizleme havlusu Mr Valet’e taşıdı. Limon yağı özü ve beyaz sabundan oluşan iki farklı seçeneğe sahip olan Mr Valet, beyaz sirke, karbonat, doğal yağlarla zenginleştirilmiş formülü ve muhteşem kokularıyla tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik ve parlaklık sağlıyor.

Islak mendil alanında her zaman en iyisini sunmayı ilke edinen Sapro, Mr Valet ile yüzey temizliğinde doğal yağların gücüyle temizlik dönemini başlatıyor. Mr Valet, doğal yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle yüzeyleri nazikçe temizlerken muhteşem kokusuyla da evlere ferahlık ve hoşluk katıyor.

Yağı, kiri ve zor lekeleri kolayca temizliyor

Mr Valet, banyo, mutfak, halı, parke, mobilya, cam gibi her türlü yüzeyde güvenle kullanılabiliyor. Ürün, yüksek temizleme performansı sayesinde, inatçı kirleri ve lekeleri kolayca temizliyor. Kalın ve büyük kumaşı ise daha fazla alanda daha az havlu kullanarak tasarruf etmeyi sağlıyor.

Yeşil temizlik deneyimi!

Yeni Mr Valet’in beyaz sirke, karbonat ve doğal yağlarla zenginleştirilmiş, biyolojik olarak parçalanabilir içeriklere sahip formülü doğaya saygılı bir temizlik sağlıyor.

Sizi Arayalım

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.