Sapro’da Üretim

Saproda Uretim Min

Entegrasyon

Private label alanında Dünya’nın sayılı üreticilerinden biri olan Sapro, 1500’ e yaklaşan ürün çeşitliliğiyle müşterilerine özel markalı üretim yapmakta ve talepleri "JIT" (tam zamanında üretim) anlayışıyla karşılayabilmek adına; nonwoven kumaşını, kolisini ve ıslak mendil kapağını da bünyesinde üretmeyi başarmış, bu dikey entegrasyon stratejisiyle de rakiplerinden farklılaşmıştır. Sapro' nun grup şirketleri; koli ambalaj üretimini karşılayan Tetra, plastik üreten Multipak ve non-woven kumaşının üretimini yapan Lotus'tur.

Avrupa Komisyonu talimatları doğrultusunda hijyenik üretim için tasarlanmış fabrikamız akıllı bina teknolojisiyle donatılmıştır.

Üretimimizi en son teknoloji konverting- paketleme makineleri ve otomasyonlu kolileme bölümümüzle gerçekleştiriyor, GMP kurallarına uygun olarak, en yüksek teknolojili sistemlerle çalışıyoruz ve yurtdışındaki bölge temsilciliklerimiz ve çok sayıda depomuzla müşterilerimize kolayca ulaştırıyoruz. Tam donanımlı Arge laboratuvarları ve uzmanlarımız sayesinde çok dinamik ürün geliştirme ve ürün adaptasyon çalışmaları yapmaktayız. Sapro, tecrübesi, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışma anlayışıyla pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler üretmeye devam etmektedir. 

Entegrasyon Min

Sayılarla Sapro

 • Kapali Alan Icon
  73.400
  metrekare
  Kapalı Alan
 • Uretim Kapasitesi Icon
  161 Milyon
  yaprak/gün
  Üretim Kapasitesi
 • Sayida Calisan Icon
  1000'e
  yakın
  Sayıda Çalışan
 • Stok Kapasitesi Icon
  20.000
  Palet
  Stok Kapasitesi

 

Sapro Manufacturing

Türkiye ve Bulgaristan’da bulunan iki üretim merkezimizdeki tüm operasyonlarımız akıllı bina sistemleri ile donatılmış modern üretim tesisimizde yürütülmektedir. Solüsyon hazırlık, kağıt katlama, ambalajlama ve paketleme gibi ana ünitelerden oluşan üretim ve solüsyon hazırlık hatları son teknoloji robotik sistemlerle desteklenmiştir ve tam otomasyonlu şekilde üretim yapılmaktadır. Zengin makine donanımımız sektördeki tüm ürün çeşitlerini üretebilecek yeteneğe sahiptir.

Temiz hava standardına uygun üretim ortamı ve bina koşulları kozmetik sektörü için en uygun GMP şartlarını sağlamaktadır. Islak mendil için en önemli girdilerden olan su, fabrikamızda bulunan son teknoloji su arıtma ve işleme tesislerinde ıslak mendil için uluslararası standartlara uygun hale getirilmektedir. 

Sizi Arayalım

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.